KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17408158

nr 1740 8158

Per Medstrand

(f. 1957), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 45/90, daterad -83, Diptyk, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

Per Medstrand, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

500 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:04:26

Per Medstrand

Läs mer om Per Medstrand